веб-студия Софт-Про

Топ 5 незвичайних сайтів

5 хв

15/02/2019

Кількість працюючих порталів, інтернет-магазинів та персональних блогів, у всесвітньому павутинні, вперше в історії перевищила 1 млрд. Неймовірна кількість, чи не так? Чи всі, хто відвідує веб-сайти Ви пам’ятаєте або є унікальний, які залишилися у Вашій пам’яті назавжди?

Отже, до вашої уваги надаємо ТОП-5 незвичайних і гідних уваги сайтів з крутим дизайном.

Трамвай бажань

сайт жилого комплекса "Трамвай желаний"

Це маркетинговий веб-сайт житлового комплексу. Можливо, хтось подумає: «Ну і що?» Просто зайдіть на цей ресурс і все зрозумієте самі. Він має власний сценарій. Перейти на наступну сторінку не так просто. Вам потрібно слідувати підказкам, і тоді відкриється нова сцена – сторінка сайту.

Перейти на сайт – трамвай-желаний.рф

 

Paperplanes World

бумажный самолет

Подобається запускати паперові літачки? Любите подорожувати, але відпустку ще далеко? Тоді цей майданчик точно для вас! На першій сторінці потрібно створити свій літачок, а потім запустити його, важливо телефон не впустити. До чого тут подорожі? Таких літаків літає більше ніж 5 356 000 і у вас є шанс зловити якийсь із них. Далі розвертаємо літак і бачимо багато штампів з різних куточків світу. Сайт ніби поєднує людей з усіх куточків Землі.

Перейти на сайт – paperplanes.world

 

Rainforest

3D дизайн сайта

Питання захисту навколишнього середовища та вирубування дерев у наш час стоїть дуже гостро. Чим мене так зацікавив цей проект? Своєю графікою! Це велика 3D карта, де видно місцеве населення, а також ареали проживання диких тварин. Ви можете здійснити онлайн прогулянку тропічним лісом.

Перейти на сайт – Rainforest

 

1px World

Вселенная в 1px

До Місяця і назад? О ні, тут все набагато масштабніше. Від Сонця до краю Сонячної системи. Своєрідний політ космосом протягом кількох годин. Мені знадобилося близько 40 хвилин, щоб дійти до 5-ої планети. Так, я знала, це велика відстань, але не уявляла, що настільки. Начебто здається, лише п’ята планета, проте розробники постаралися щоб мандрівка по космосу була цікавою. Через певний проміжок на вас чекають сюрпризи, якісь висловлювання, десь факти, десь щось смішне. І це робить нашу, хоч і віртуальну, але прогулянку дуже захоплюючою.

Перейти на сайт – joshworth.com

 

Mighty Nice

интересный сайт мультстудии

Любителям мультфільмів присвячується. Анімаційна студія креативно підійшла до питання дизайну. На головній сторінці немає місця для якогось банера чи опису фірми, там одразу йдуть мультики. Свого роду маркетинговий хід, тому що відразу можна побачити роботи мультстудії.

Перейти на сайт – mightynice.com.au

Якщо Вам сподобалася стаття, то не забудьте поділитися посиланням з друзями і подивитися наше портфоліо.


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА