веб-студия Софт-Про

Цінна пропозиція:
в текстово-графічні оголошення можна додавати ціну товару

У Директі новий експеримент – до текстово-графічних оголошень можна додати ціну товару. Такі оголошення з ціною зможуть потрапити на нове місце показу — товарну галерею над результатами пошуку

У Директі новий експеримент — до текстово-графічних оголошень можна додати ціну товару і навіть картинки, щоб потрапити до товарної галереї.

Де показуватиметься ціна?

Текстово-графічні оголошення з ціною зможуть потрапити на нове місце показу — до товарної галереї результатів пошуку:

yandex surch result

Для цього потрібно заповнити нове поле з ціною та додати до оголошення зображення товару. Ми детально писали про товарну галерею в окремому пості.

Якщо ви просуваєте в Директі не товари, а послуги або, скажімо, просто хочете повідомити, що у вас все по 999 рублів, нове поле теж підходить – заповнені в інтерфейсі ціни будуть додані до звичайних рекламних блоків над і під результатами пошуку.

Що означає «експеримент»?

Спочатку оголошення з ціною побачать не всі користувачі — йдеться приблизно про 2% аудиторії. Якщо тест пройде добре, нове поле виявиться корисним у рекламодавців, ціни показуватимуться частіше.

Як додати ціну?

До завершення тестування та повноцінного запуску ми відкриємо налаштування ціни в новому інтерфейсі Директа, додамо масове редагування та керування через API.
Для всіх хто бажає вже зараз додати ціни таке налаштування доступне у старому інтерфейсі Директа на сторінці редагування оголошення:

yandex ad edit

Щоб оголошення могло показуватися у товарній галереї, крім ціни не забудьте додати до нього фото. Якщо у ваших кампаніях зображення вже є – чудово, просто допишіть ціни.

Чим більше додаткових елементів заповнено в оголошенні (зображення, швидкі посилання і т. д.), тим більше у нього шансів з’явитися на різних місцях показу та у різних трафаретах на пошуку.

Порада

Якщо у вас сезонний розпродаж, використовуйте поля “Стара ціна” та “Ціна”, щоб додатково виділити вигоду пропозиції.

У тексті оголошення також можна наголосити, що зараз на товари діють спеціальні ціни, — згадки про бонуси практично завжди дозволяють залучити більше цільової аудиторії.

Наприклад, результати одного з наших досліджень про вплив знижок та бонусів на середній CTR (клікабельність) реклами:

yandex CTR ad

Знижка обов’язково має бути реальною, а інформація про неї підтверджуватиметься на посадковій сторінці – це буде перевірено при модерації.

Додаткові покази в новому форматі будуть найкорисніше рекламодавцям, яким з різних причин не підходять динамічні оголошення: наприклад, якщо кількість товарів або послуг не така велика, а ціни та асортимент стабільні. Або якщо кампанія націлена на покази за загальним запитам і вам цікаво додати загальну інформацію про ціну (від такої суми).

Тестуйте нову можливість разом з нами та ділитесь зворотним зв’язком через свого менеджера або у коментарях до цієї посади.

Якщо у вас є багато пропозицій, які неможливо оновлювати вручну, ми рекомендуємо працювати з фідом. Динамічні оголошення дозволяють залучити цільову аудиторію і позбавляють вас великого обсягу ручної роботи — Директ самостійно відстежить наявність товару на сайті та підбере для кожного заголовок, ключові фрази та посадкову сторінку.

Джерело: Яндекс Новини


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА