веб-студия Софт-Про

Рекомендовані системи та месенджери як джерела трафіку

Для порівняння обсягу трафіку із рекомендаційних систем потрібно лише відкрити у звіті Джерела. Потім вивчити, якому контенту віддають перевагу користувачі всіляких месенджерів. Необхідно виконати кілька кроків:

1. Відкрийте звіт Зміст → Сторінки входу

2. У групуванні залиште Шлях сторінки або URL-адресу.

3. Створіть сегмент Візити, в яких → Останнє значуще джерело → Тип джерела → Переходи з месенджерів.

4. Джерело трафіку дозволить зрозуміти, які месенджери приносили трафік на певну сторінку.

Своєю чергою це допоможе дізнатися, які статті популярніші та що більше цікавить.

Як правильно розмітити посилання для месенджерів?

мессенджеры

У разі, якщо ви вже використовуєте UTM-розмітку, необхідно переконатися, що для utm_medium встановлено значення messenger, а в utm_source вказано певний месенджер, наприклад: http://example.com/?utm_source=skype&utm_medium=messenger. Переходи будуть показуватися у звіті за мітками та у звіті за джерелами – у рядку “Месенджери”.

Вам ще не доводилося працювати із utm-розміткою? Це не так складно, як здається на перший погляд. Необхідно дописати до посилання таке закінчення: ?utm_source=назва потрібного месенджера&utm_medium=messenger. Назву слід прописати повністю, з маленької літери, без пробілів – наприклад: telegram, whatsapp. Повний список міток для месенджерів можна переглянути в таблиці, у рядку Переходи з месенджерів.

Переваги використання месенджерів

Чат бот в ViberНебувалу популярність мають чат-боти. Чому? Наприклад, e-mail-розсилку відкриють 10-30%, у випадку з чат-ботом – вже 85%. Ще один приклад: лише 1–3% адресатів кликають на посилання у листі, а в месенджерах ця частка сягає 40%. Отже, видно, що певну частку трафіку приносять чат-боти. А якщо вони працюють у тандемі із crm системою? Звичайно ж відсоток трафіку підвищується в рази й вкладення себе окупають протягом короткого проміжку часу.

Якщо ви маєте запитання, пишіть нам! Будемо раді допомогти!


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА