веб-студия Софт-Про

Соціальну мережу Google+ закриють навесні

5 хв

04/02/2019

Google закриває один зі своїх масштабних проєктів. Про що йде мова? Про соціальну мережу Google+

У 2011 році було засновано цю соц.мережу, в ній зареєстровано близько 500 мільйонів користувачів і 359 мільйонів з яких є активними.

 

статистика использования google+

Однак чому, начебто, такий прибутковий проєкт закривають? На це є кілька причин.

По-перше, нещодавно у 2018 році був скандал через витік персональної інформації. Приблизно 500 000 користувачів постраждали через проломи в системі безпеки. Компанія знала проблему з 2015 року, проте приховала цей факт. Звичайно, Google боїться, що така подія може вплинути на їхню репутацію, як свого часу це сталося з Facebook.

По-друге, користувальницька активність. Такі програми як: Google Maps, Gmail, Google Chrome, YouTube налічує мільярд користувачів, а Google Disk прагнути до цього числа. Ці послуги приносять корпорації чудовий дохід. Що ж не так із Google+? Ось що кажуть працівники: «Інженери вклали багато зусиль у створення Google+, але соц.мережа не набула широкого поширення серед користувачів чи розробників. Соціальна мережа настільки непопулярна, що 90% сесій у ній тривають менше ніж 5 секунд. Ми вирішили закрити проєкт»

google+ photo

Багато хто з нас використовував Google+ для авторизації на сайтах, залишали коментарі. Що ж тепер? Починаючи з 4 лютого сервіс поступово відключатиме ці можливості. Крім того, є інформація, що коментарі, зроблені через Google+ профілі можуть бути видалені.

А з 2-го квітня Google почне видаляти всі фото та відео з облікових записів користувача, хоча на Google Фото резервні копії будуть збережені.

На жаль, сервіс буде закрито у квітні 2019 року, проте бізнес версія продовжить свою роботу. Незважаючи на одну невдачу, Google має величезний потенціал і не зупиняється у своєму розвитку.

До речі, пропонуємо трохи повернутись у минуле, щоб ознайомитися з історією розвитку цієї соц.мережі.
Читайте статтю “Оглядаючись назад: Історія Google+”  у нашому блозі 🙂


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА