веб-студия Софт-Про

Як підключити Яндекс.Діалоги на сайт?

5 хв

28/03/2019

У травні 2018 року Яндекс анонсував низку змін. Одним із нововведень Яндекса став сервіс “Яндекс.Діалоги”. З 29 травня 2018 року сервіс був запущений. За допомогою діалогів можна було створити онлайн чат і розмістити у видачі пошуку. Тепер щось дізнатися у менеджера можна в пошуковій системі. Це хороший спосіб здобути ліди, оскільки йде пряме спілкування з потенційним клієнтом.

Підключення Яндекс.Діалогу на сайт

У документації Яндекса наведено список сторонніх сервісів, які підтримуються системою. Для кожної з платформ є точне керівництво. Одним з найбільш популярних є Jivosite. Розберемо на його прикладі, як приєднати Яндекс.Діалог.

  1. Реєстрація на Jivosite. Щоб розмістити радника на сторінці, необхідно вставити скрипт до тега.
  2. Встановити програму на ноутбук чи телефон, куди Вам надходитимуть запити від клієнтів.
  3. Потім йдемо в розділ “Управління” -> “Канали зв’язку”. Додаємо новий канал Яндекс.
  4. Копіюємо ID каналу, він необхідний для налаштування чату в Яндекс.

Для CMS систем інструкцію можна знайти на сайті Яндекса

Як встановити Яндекс.Діалог?

Перед тим, як вставити, слід підтвердити права на сайт і налаштувати Вебмайстер.

  1. У розділі розробників та створимо новий Діалог. Чат для бізнесу.
  2. Тепер необхідно заповнити наступні поля: “Сайт”, “Організація”, “Провайдер” “ID”, “URL”, “Назва компанії”, “Email”, “Назва діалогу”, “Категорія”, “Вітальне повідомлення”, “Саджести” (Часті питання, які будуть видно користувачеві, як кнопки),  “Іконка”, “Робочий час”.

 

  1. Настройка полей ввода в Яндекс.Диалоги2. Наступний етап – це модерація. Після перевірки, створений діалог можна буде опублікувати. В основному минає 1-3 години. Статистика видно у кабінеті Вебмайстра.

Яндекс враховує час та кількість запитів, які не були відповіді. Ці показники є для сервісу показником якості сайту і можуть так чи інакше впливати на позиції в пошуковій видачі. У пошуковику може відбиватися час, як довго чекати відповіді. Але за умови, що час відгуку буде меншим за хвилину.

Якщо у вас не вдалося самостійно налаштувати Яндекс.Діалог, то ми із задоволенням допоможемо Вам.


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА