веб-студия Софт-Про

Чому варто вести сторінки у соціальних мережах?

5 хв

26/02/2019

З кожним роком все складніше уявити життя без соціальних мереж. Вони настільки захопили наш світ, що не лише діти ведуть свої облікові записи, а й профілі тварин збирають мільйони передплатників! У вовкособаці Локі, до речі, їх аж 2. Втім, ми теж не встояли 🙂

популярные профили в инсте
І як тут можна встояти?

У 2017 році кількість зареєстрованих користувачів у Facebook досягла 2-х мільярдів. На 2018 рік кількість зареєстрованих користувачів в Instagram становила 1,1 млрд осіб. А на сьогодні, бізнес, якого не існує в соц. мережах, і зовсім не викликає довіри у користувачів. Але що саме пропонують вам соц. мережі?

Там продається все!

Буквально все. Правда вам знадобляться харизма, комунікабельність, креатив, дисципліна та сила волі, щоб щодня робити цікавий контент, домовлятися про співпрацю, спілкуватися з передплатниками, підвищувати залучення і т.д. Якщо все робити, правильно, то…

повысить продажи онлайн

1. Ви зміцните свій вплив у галузі

Хороша сторінка у соціальній мережі створює імідж для компанії. Організатори конференцій, майбутні співробітники, потенційні бізнес-партнери, журналісти, маркетологи та PR-фахівці щодня користуються соцмережами. Саме вони хочуть знайти більше інформації про вас на просторах Інтернету. При використанні таких платформ ви можете мати зв’язки для розвитку бізнесу. Саме соцмережі дають вам вплив, який потрібний для того, щоб вас дізнавалися й обирали вашу фірму. Підсумок, сторінка в соцмережі впливає на рівень довіри клієнта та на імідж компанії.

2. Збільште охоплення

Існує ймовірність того, що ваші передплатники не стануть клієнтами. Проте не варто відмовлятися від ідеї ведення сторінки. Чому? Хороший фактор поведінки є індикатором для пошукового робота. Пошукова система розуміє, що ваша сторінка важлива, тому виводить згадки про вас на початок пошуку. А вже там вас точно помітить цільова аудиторія.

3. Підвищить ефективність інших маркетингових процесів

Активне використання соціальних мереж підвищує впізнаваність вашого бренду, покращує ваші позиції у пошуковій видачі, посилює вплив розсилки, публікацій у блозі тощо. Ваші читачі можуть не бути вашими безпосередніми клієнтами, але можуть розповідати про вас своїм знайомим/колегам/родичам і т.д…що не тільки збільшує охоплення, а й кількість потенційних клієнтів “офлайн”. Крім того, чим “живіше” ваш обліковий запис, тим більше шансів популяризувати будь-яку зустріч, новий продукт, додаткову послугу і т.д.

цифровой маркетинг 2020

Підсумуємо

Отже, чому варто використати соціальні мережі? Насамперед – це обличчя та імідж вашої компанії на просторах інтернету. Ви відкриваєте перед собою не тільки нові можливості для реклами (макро- та мікроінфлюєнсери, світові та місцеві бренди, бізнес суміжних тематик…), а й підвищуєте рівень довіри, контактність, залученість. Використовуючи соц. мережі ви перестаєте бути для своїх клієнтів просто бізнесом, ви стаєте другом.

Чи не знаєте з чого почати? Наша студія займається SMM-просуванням – звертайтесь і ми вам підкажемо!


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА