веб-студия Софт-Про

6 додатків щоб почуватися комфортно в будь-якому місті

5 хв

30/05/2019

Вже за 2 дні літо! Сезон відпусток і подорожей, чия невід’ємна частина — міський туризм. Пропонуємо вам добірку з шести додатків, які допоможуть швидко та легко орієнтуватися в будь-якому місті: інформація про затишні кафе з гарною кухнею, громадський транспорт, житло, пам’ятки та безкоштовний WiFi – у вас у телефоні. Клік-клік.

Airbnb

Airbnb – сервіс для оренди квартир у місцевих жителів. Це значно дешевше, ніж готель чи хостел, але головна фішка у живому спілкуванні. Орендодавці, як правило, із задоволенням розповідають цікавості про місто, діляться адресами улюблених закладів та незвичайними місцями для прогулянок, підказують найкращі оглядові точки та лайфхаки.

 

Додаток доступний для Android й iOS.

Facebook Local

У FB Local зібрані та зручно згруповані всі розваги: кафе, ресторани, ярмарки, концерти… Додаток дозволяє бути у центрі подій у будь-якому місці, навіть якщо ви там уперше!

 

facebook local

Додаток доступний для Android й iOS

WiFi Map

WiFi Map – неоціненна програма для тих, хто не хоче витрачати всі гроші світу на трафік у роумінгу, залишаючись при цьому онлайн. Програма дозволяє в пару кліків приєднатися до будь-якої бездротової мережі доступу, навіть до запароленої. Звідки база даних? Жодного криміналу – користувачі допомогли! Як це працює? Людина дізнається пароль від WiFi в громадському місці та додає його на карту, щоб усі користувачі програми могли при необхідності приєднатися до Інтернету. Easy-peasy!

Додаток доступний для Android й iOS.

Guides by Lonely Planet

Ідеальний додаток для тих, хто любить екскурсії, але не любить екскурсоводів. Воно містить у собі офлайн гіди більш ніж 100 містам світу, причому як у форматі традиційних екскурсій, так і у вигляді гастротурів, тематичних прогулянок і просто карт з визначними пам’ятками.

Перевагою програми є довідковий розділ. У ньому наведено курс місцевої валюти, ціни на транспорт, харчування, житло і навіть приблизний бюджет на 1 день.

Версія для Android й iOS.

Nextbike

Nextbike — це сервіс оренди велосипедів у більш ніж 130 містах світу. Для того, щоб ним скористатися, потрібно підійти до найближчої стоянки та просканувати QR-код на велосипеді.

Ціна варіюється в залежності від міста, в середньому це 1 євро за 30 хвилин.

 

приложение Nextbike

Версія для Android й iOS.

Moovit

У додатку зберігаються маршрути громадського транспорту у сотнях міст понад 80 країн світу. У ньому є вкладка з обраними локаціями, навігація (у тому числі веломаршрутами), а також розклад руху громадського транспорту.

 

приложения для общественного транспорта

Версія для Android й iOS.


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА