веб-студия Софт-Про

Відродження Facebook, новий дизайн та сайт

5 хв

08/05/2019

Зміни у соціальній мережі торкнуться як сайт, і додаток. Пропаде синя шапка сайту та програми. Оновлені програми для iOS та Android будуть доступні щодня, а редизайн сайту займе кілька місяців. Дизайн простіше, швидше, ставить ваші спільноти до центру. В цілому, був спрощений пошук того, що шукають користувачі, а також доступ до функцій, що найчастіше використовуються.

обновленное приложение Facebook

У новому дизайні логотип Facebook відображатиметься у блакитному колі, а значки навігації будуть розміщені вгорі.

обновленный сайт Facebook

Цукерберг хоче звернути увагу користувачів до спільноти. У розділі із групами можна буде побачити новини спільнот. Ще одна новація Facebook – система рекомендацій пошуку груп.

добавление записи на фейсбук У спільнот будуть доступні ряд нових функцій: наприклад, у робочих груп з’явиться шаблон для оголошень про вакансії, крім того, відповісти на такий запит не складе труднощів. Можна безпосередньо через Facebook надсилати повідомлення роботодавцю та подавати заявки. Ігрові спільноти мають окремі чати. Люди використовують Facebook Live для продажу товарів у групах «Купляй та продавай», Facebook шукає спосіб, який дозволить покупцям легко ставити запитання та розміщувати замовлення, не виходячи з прямої трансляції. Користувачі зможуть опублікувати записи у групах зі своїх сторінок.

Соціальна мережа додасть нових інструментів, які допоможуть швидше знаходити друзів за інтересами. За допомогою Meet New Friends ви знайдете друзів, з якими могли навчатися у школі або працювати разом. Зараз Meet New Friends проходить тести, дата запуску нової функції не розкривається.

Ще одна нова фішка – вкладка з подіями: користувачі можуть знати, що відбувається неподалік, отримувати рекомендації та домовлятися з друзями.

мероприятия поблизости

 

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА