веб-студия Софт-Про

Віджети коментарів для сайтуВіджети коментарів для сайту

Віджети коментарів:

  • ВКонтакті. Поширена соцмережа на просторах СНД. Простий віджет, який дозволяє залишати коментарі всім авторизованим користувачам ВКонтакті. Записи за промовчанням публікуються на стіні коментуючого. Можна прикріплювати медіафайли, коментарі індексуються пошуковими системами, що немало важливо. Ще одним плюсом є захист від спаму. Проте, завжди є зворотний бік медалі – мінуси. Не можна синхронізувати із базою даних сайту. “І що?” – Запитайте ви. Якщо раптом ви вирішите замінити поточний віджет на якийсь інший, всі коментарі видаляться.

  • Facebook. Одна з найпоширеніших соцмереж на планеті. За даними на лютий 2018 року зареєстрованих користувачів налічується 2,13 млрд. Коментарі не публікуються на сторінках користувачів, а це певною мірою реклама.

  • Disques. Мультисистема, що об’єднала у собі велику кількість користувачів та можливість авторизуватися через: Facebook, Twitter, Google-акаунти. На мою думку, зручне рішення. Така система активно використовується як на теренах Рунету, так і на заході. Така поширеність сприяла тому, що багато хто має власний обліковий запис, для широкого числа користувачів даний інтерфейс є звичним. Якщо у віджетах ВКонтакті та Facebook коментарі не зберігаються у базі даних сайту, то тут все навпаки. Отже, якщо ви вирішите перейти на використання якогось іншого віджету, то проблем із збереженням коментарів не виникне. Індексується пошуковими системами, інтегрується за допомогою API. Крім того, можна переглядати аналітику у своєму особистому кабінеті. Інтерфейс системи оформлено англійською мовою, віджет також доступний російською.

  • Cackle. Має схожі властивості з Disques, проте в ньому більше соцмереж для авторизації. Однокласники, Яндекс, Instagram, Twitter… Коментарі зберігаються в базі даних, є аналітика, можливість підписатися на коментарі, існує рейтинг і висновок найпопулярніших. Панель адміністрування російською, API для розробників. Однак цей сервіс є платним.

  • HyperComments. Цей сервіс дозволяє коментувати певний фрагмент статті. Крім того, є можливість відправити певний фрагмент друзям. Самонавчальний антиспам. Має такі ж функції, як і описані вище послуги. Якщо більше одного сайту, то
    потрібно буде платити.

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА