веб-студия Софт-Про

Розробка сайтів

Присутність бізнесу в інтернеті – необхідність сучасного світу. Сайт-візитка, промо-сторінка, інтернет-магазин або великий корпоративний портал — за умови правильного підходу до розробки, наповнення та реклами, сайт, незалежно від свого типу, стає потужним інструментом для підвищення лояльності та продажу.

Ми займаємося розробкою сайтів будь-якої складності для бізнесу будь-якого напрямку, а гнучкі опції розробки роблять ціни доступними для будь-якого бюджету. Саме тому ми пропонуємо як верстку сайтів за макетами-шаблонами:

 

шаблонный сайт заказать

Так і повністю індивідуальну розробку “з нуля”:

Ми допоможемо вам проаналізувати нішу та цільову аудиторію, підібрати найбільш відповідний тип сайту та втілити у життя всі ваші веббажання.

Сайт-односторінковий (лендінг, промо, візитка) ідеально підійде для невеликих або тільки компаній, що входять на ринок. Він служить для залучення та інформування клієнтів, збору аналітичних даних про свою ЦА, а головне — для отримання швидких кліків, дзвінків, звернень та продажів.

Багатосторінковий корпоративний сайт доцільно створювати для підприємств зі зрілою бізнес-моделлю та наявністю постійних замовників. Такий сайт покликаний підвищити впізнаваність бренду, служити інструментом комунікації з партнерами та клієнтами. Разом із ним часто замовляють розробку вебкабінету користувача.

Для ефективного інтернет-магазину важливі приємний і зручний інтерфейс, дизайн, зручна адмін-панель, інтеграції з системами обліку та аналітики, швидкість і стабільність роботи, SEO-оптимізація, безпека та багато інших факторів, про які ми потурбуємося в ході розробки.

Ми створюємо сайти під ключ, а отже, вам не потрібно буде шукати фахівців під різні завдання — ми самі про все подбаємо. І який би тип розробки ви не обрали, ми гарантуємо, що сайт буде сучасним, адаптивним, надійним та швидким. А в разі потреби доповнимо його корисними віджетами та додатками, налаштуємо обмін даними з базою даних або CRM-системою, підключимо аналітику, напишемо тексти для посадкових сторінок і блогу, займемося рекламним або SEO просуванням і навіть створимо для вас чат-бота.

 

услуги по наполнению созданию сопровождению продвижению сайта

Технічний супровід (техпідтримка) включає контроль стабільності роботи сайту: розв’язання питань з неполадками на хостингу, зломами, збоями, вірусами, а також оновлення адмін-системи та плагінів, програмні доробки та технічну оптимізацію.

Наповнення контентом — створення розважальних та експертних текстів для блогу, описів послуг та посадкових сторінок, соціальних мереж та гостьових постів, перекладів та оновлення старих матеріалів.

Для клієнтів нашої студії ми пропонуємо хостинг та адміністрування сайту на серверах Soft-Pro.

З нами ви отримаєте не просто сайт, а інструмент, зроблений особисто під ваш бізнес.

 

Замовити

Хороший сайт – це не лише гарний дизайн. Це незамінний та ефективний інструмент продажу. Правильний сайт повинен відповідати цілям компанії, мати необхідний функціонал для ваших клієнтів, мати привабливий вигляд, працювати швидко і стабільно, бути простим і зручним у використанні. Звернувшись до нас, ви зможете замовити розробку сайту будь-якої складності, починаючи з Landing page, сайту-візитки чи промо-сторінки та закінчуючи інтернет магазином, порталом чи маркетплейсом. Наші розробники допоможуть вам впровадити та налаштувати CRM, створити web-додаток, віджет або чат-бота. Ми пропонуємо дизайн та якість на рівні топових веб-студій, але з лояльною ціною та додатковими можливостями для зростання та ефективності вашого бізнесу.


Наші клієнти говорять про нас

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА