веб-студия Софт-Про

Віджети та веб-додатки

установить виджет на сайт

Віджет – проста та зручна програма, вбудована на сайт і виконує, як правило, одну певну опцію. Зовнішній вигляд, реалізація та функціонал таких програм відрізняються залежно від ваших потреб, фантазії дизайнера та досвіду розробника.

Головні завдання віджетів на сайті – покращення юзабіліті та підвищення конверсії. Крім того, вони допомагають залучати клієнтів та збирати статистику. Але тільки в тому випадку, якщо відповідають тематиці ресурсу та очікуванням користувачів (віджет калькулятора доставки на сайті компанії перевізника, наприклад або замовлення зворотного дзвінка в інтернет-магазині)

Ми пропонуємо як встановлення та налаштування готових віджетів (шаблонне рішення) під потреби вашого бізнесу, так і розробку віджетів на замовлення – з необхідним вам функціоналом та дизайном, гнучкими параметрами налаштування та вбудовування.

 

Web-application (додаток) – інтернет-програма, яка працює в браузері. Веб-додатки не потрібно завантажувати до себе на телефон або комп’ютер і оновлювати вручну, що робить їх зручними для користувачів. При цьому, веб-додатки не мають проблем із сумісністю, а значить, їх можна використовувати на будь-якій платформі (Windows, Linux, iOS, Android) і в будь-якому браузері, що робить розробку економічно ефективним варіантом для замовників. Особливо актуальними є web-applications для тих, чия аудиторія більше використовує мобільні пристрої, а не стаціонарні комп’ютери. Крім того, програми є гарним інструментом для утримання клієнтів, оскільки можуть відстежувати їх моделі покупок, а значить допомагати вам персоналізувати пропозиції для кожного зі споживачів.

Ми пропонуємо розробку веб-додатку з нуля: ваша ідея + наша реалізація = повноцінний готовий продукт для клієнта.

 

*Зв’язок віджетів/додатків та зовнішніх ресурсів – Яндекс Метрики, Google Аналітики, CRM-системи, облікової бази даних, іншого сайту/порталу тощо. є додатковою послугою. Її вартість залежить від складності та обсягу інтеграції (від 50$).

**На схемах зазначена стартова ціна на розробку віджетів та додатків, ускладнення функціонала обумовлюється та розраховується індивідуально.

Замовити

Віджет є незалежним програмним модулем, який використовується для реалізації певних завдань на сторінках вашого сайту. Найпоширеніші приклади віджетів: інформери погоди, часу, курс валют; онлайн чати та консультанти; віджети для коментування та репостів за допомогою соц. мереж; калькулятори доставки; Яндекс.Метрика та Google Analytics; відгуки за допомогою Facebook, Instagram, Google та інших ресурсів; кнопка швидкого дзвінка; лічильник відвідувачів; фонова музика і т.д. Фіджі служать для зростання продажів і залучення клієнтів, а іноді просто прикрашають сайт. Веб-додаток - альтернатива мобільної версії сайту та мобільного додатку одночасно. Веб-програми працюють у браузерах, їх не потрібно завантажувати в App Store або Play Market, завантажувати для використання на пристрої клієнта. Розробка веб-програми обходиться дешевше, а його функціонал не багатьом відрізняється від повноцінної програми для Android або iOS.


Наші клієнти говорять про нас

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА