веб-студия Софт-Про

SEO просування

Вид работ
Тариф базовый
Тариф ПРО
Тариф ПРО+
Анализ текущих занимаемых позиций
Анализ ниши и конкурентов
Комплексный аудит сайта
Сбор семантического ядра
Внутренняя оптимизация
Создание ссылочного профиля
SEO- и LSI-копирайтинг
Создание положительного имиджа
Цена
150 $/мес
200 $/мес
от 300 $/мес

SEO.. Здавалося б три літери, а мають таку величезну силу. Однак у чому полягає ця сила?

SEO – це пошукова оптимізація сайту, головна мета якої полягає у залученні цільової аудиторії за допомогою пошукових систем.

Ви зауважували, що при введенні запиту, наприклад, у Google, якісь сайти виходять на перше місце, а інші слід шукати. Саме SEO і потрібно для того, щоб Ваш сайт виходив на найкращі місця. По суті, це комплекс заходів, який служить для підвищення позицій сайту в пошуковій системі за заздалегідь відібраними запитами.

Навіщо вашій компанії SEO?

Пам’ятаю часи, коли інтернет служив лише для пошуку якоїсь інформації. А що сьогодні? Ситуація змінилася кардинально. З розвитком технологій інтернет став одним із найбільших маркетингових інструментів. Дослідження показують, що більш ніж половина населення великих міст купують в інтернеті. Таким чином, грамотне використання інтернету для продажу товарів чи послуг приносить добрий прибуток.

Конкуренція у цій сфері велика. Хтось може не знайти Ваш сайт тільки тому, що він не знаходиться в топі. Страшно, правда? Як же зайняти тоді саме ті місця? Саме для цього і потрібно SEO.

Чому сайту потрібно бути в топі?

Так багато разів вживалося це слово “топ”. Однак чому слід туди потрапити?

Вирушаючи в подорож круїзним кораблем, яку каюту Ви хотіли б мати? Чи хотіли б жити в маленькій кімнатці на нижній палубі? Або все ж таки кращу каюту, звідки відкривався б чудовий вигляд? Відповідь очевидна. Найчастіше звертають увагу на місце розташування фірми, чим престижніше “каюту”, тим більше довіри до фірми. Тут працює той самий принцип. Чим вищий Ваш сайт у пошуковій системі, тим більша довіра до нього.

Що свідчить статистика? На ті сайти, які входять до ТОП-10, звертають увагу 95% користувачів інтернету. Переконливі цифри, чи не так? Мало хто дійде до 4 або 5 сторінок у пошуковій системі. Як багато сторінок Ви перегортаєте шукаючи потрібну інформацію? Є ті, хто навіть на другу сторінку не переходить.

Отже, щоб потенційний клієнт не звернувся до Ваших конкурентів, сайт має бути SEO-оптимізований. Правда, чи не хотілося б втрачати замовника тільки через те, що він не зміг знайти інформацію про Вас? Простіше кажучи, SEO – це потужний рекламний інструмент.

Однак, крім SEO, існує і наповнення сайту, його підтримка. Більше інформації з цього питання Ви знайдете у розділі “Супровід”.

Замовити

Основна мета просування – знайти клієнта. Вибір аудиторії, майданчики, аналіз різних поведінкових факторів, технічна відповідність продукту та маркетингова пропозиція «в ціль» – запорука успіху. Ми подбаємо про те, щоб ваш сайт був у топі цільових запитів, залучав потенційних покупців та вигідно вирізнявся серед конкурентів.


Статті на тему Усі статті
Новинки у світі SEO
keywordseverywhere.com - новий безплатний плагін. Він додає інформацію про частотність ключових слів скрізь, де ви їх бачите. Дані одержують із Google Keyword Planner. За допомогою цього плагіна можна проводити аналіз…
Микроразметка | Shema org / RDFa / JSON-LD
    https://odesseo.com.ua/chto-takoe-mikrorazmetka/
Впровадження та переваги технології PWA для власників сайтів
Про Progressive Web Apps говорять давно, проте не всі власники сайтів вирішили використати нове рішення інтернет-технологій, особливо на теренах СНД. Сьогодні ми поговоримо про те, що це таке, про характеристики…
Наші клієнти говорять про нас

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА