веб-студия Софт-Про

Супровід сайтів

Вид работ
Standard
Business
Pro
Техподдержка
Графическое сопровождение
Обновление контента
SEO-продвижение
Ведение рекламы
Цена
150$/мес
300$/мес
500$/мес

1. Технічна підтримка сайту включає оновлення CMS і плагінів, створення нових сторінок і розділів, оптимізацію та прискорення завантаження сайту, вирішення проблем з хостингом, захист від зломів та спаму, усунення вірусів та неполадок, настроювання інтеграцій із зовнішніми ресурсами (рекламний кабінет, соціальні мережі, віджети чатів, телефонія тощо).

2. Дизайн-підтримка сайту (або графічний супровід) передбачає оновлення (розробку) банерів, кнопок, форм зворотного зв’язку, іконок, колбеків тощо; підбір та обробку зображень для блогу, карток товарів, основних сторінок; повний редизайн у разі бажання клієнта/об’єктивної потреби.

3. Створення контенту включає написання текстів для посадкових сторінок, поділу акцій та новин, блогу, товарних карток; створення та публікацію на сайті різноманітних фото- та відео-матеріалів; оновлення та доповнення старого контенту; адаптацію публікацій сайту для соціальних мереж.

4. SEO-просування означає моніторинг позицій сайту у видачі, коригування мета-тегів у разі потреби, складання семантичного ядра (СЯ) та його регулярне оновлення.

5. А наші фахівці з реклами займаються налаштуванням (одноразово, оплачується окремо) та веденням кампаній у Google, Yandex, Facebook і Instagram.

Замовляючи супровід сайту, ви отримуєте команду з:

  • проектного менеджера, з яким ви можете спілкуватися з будь-яких питань щодо вашого сайту;
  • програміста, відповідального за технічну стабільність роботи вашого веб-ресурсу;
  • дизайнера, готового підказати що, коли і як потрібно візуально змінити;
  • верстальника, що втілює в життя найсміливіші дизайн-проекти та експерименти;
  • копірайтера – творця унікальних цікавих текстів;
  • SEО-фахівця, мета якого вивести ваш сайт у ТОП видачі;
  • тестувальника, чиє завдання вчасно помічати помилки на сайті та передавати їх у роботу відповідальному фахівцю;
  • експерта з реклами, здатного допомогти вам залучити нових користувачів та збільшити прибуток.

Крім того, в рамках цієї послуги ми можемо перевести ваш сайт на наш хостинг у Німеччині, а також допомогти вибрати та зареєструвати доменне ім’я.

Замовити

Супровід сайту кваліфікованими фахівцями дозволяє завжди залишатися захищеними від зломщиків (оновлення ядра та плагінів, бекапи бази даних), бути у тренді (актуальний контент та дизайн), відстежувати та утримувати позиції у видачі (своєчасна перебудова під нові алгоритми пошукових систем), а також отримувати фідбек від своїх клієнтів, зростати та вдосконалюватись (підключати/відключати сторонні сервіси та віджети, наприклад). Замовляючи послугу супроводу сайтів професіоналів, ви забезпечуєте можливості для стабільної та якісної роботи свого веб-ресурсу.


Статті на тему Усі статті
У Google Play знайшли фішингову програму, націлену на користувачів 21 банку
Фахівці ESET виявили нову шахрайську схему, націлену на користувачів мобільного банкінгу. У Google Play знайдено «універсальний мобільний додаток» Universal Banking Poland для клієнтів 21 банку. Дослідники пишуть, що метою шахраїв…
Чому не варто використовувати сторонній CSS на своєму сайті
Розповідаємо, як ви можете нашкодити своєму сайту, використовуючи сторонній CSS, JavaScript та інші ресурси з чужих серверів. Наприкінці лютого у мережі з'явився кейлоггер, частково використовує CSS. Атака з його допомогою…
Прогріти домен і не потрапити до СПАМу
  Розсилки працюватимуть лише в тому випадку, якщо передплатник бачитиме їх у папці "Вхідні". Щоб лист потрапляв до inbox, а не до СПАМу, у вас має бути хороша репутація домену…
Наші клієнти говорять про нас

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА