веб-студия Софт-Про
Редизайн сайту для Seametria Logistic
icon Тип проекту:

Редизайн

icon Термін реалізації:

35 днів

icon Рік проекту:

2020

icon Платформа:

WordPress

Про замовника

SEAMETRIA - транспортно-логістична компанія зі своєю мережею філій. Працює з найбільшими імпортерами та експортерами Уралу та Сибіру. Вони довіряють компанії не лише свій вантаж, а й вантажі своїх клієнтів. SEAMETRIA – це прямі договори з усіма морськими лініями, операторами залізничного рухомого складу, портами та терміналами.

Завдання проекту

1. Провести візуальний аудит юзабіліті сайту, виявити проблемні моменти. 2. Виправити їх у межах існуючих технічних можливостей. 3. Спростити структуру сайту, забрати зайві вкладення. 4. Осучаснити візуальну складову сайту. 5. Забезпечити компанії конкурентну перевагу за допомогою сайту.

Десктоп

Планшет

Телефон

img
img
img
img
img

Юзабіліті аудит

Було:

 • ◦ Багатосторінковий сайт
 • ◦ Громіздкі ч/б таблиці-довідники (кожен на окремій сторінці)
 • ◦ Окрема сторінка для кожного члена команди (з контентом 1 -2 абзацу)
 • ◦ Окрема сторінка для кожного виду перевезення (з контентом 1 абзац)
 • ◦ Підвал сайту на весь екран

Стало:

 • ◦ Лединг
 • ◦ Компактний довідник у правому сайдбарі, інформативні схеми та зображення
 • ◦ Попапи з розгорнутою інформацією для кожного члена команди, карусель усіх співробітників
 • ◦ Карусель послуг
 • ◦ Компактний футер

Головна сторінка

Старий сайт мав складну структуру та багато зайвих сторінок – клієнту потрібно було зробити на кілька кліків більше, щоб досягти потрібного результату – залишити заявку на перевезення. На новому лендингу ми відмовилися від усіх зайвих блоків та дали можливість користувачам легко зорієнтуватися та залишити заявку без необхідності шукати контактну форму по всьому сайту.

Нова структура довідників

Ми вирішили відмовитися від незручних таблиць, що не читаються, і замінити їх на маленькі приємні оку схеми — одну інформацію ми оптимально зберегли, іншу доповнили ілюстраціями, третю повністю переформатували. Спливаючий праворуч попап зі зручним меню та елементами навігації дозволив збільшити час, проведений користувачем на сайті. Крім того, інформація з довідників є корисною для СЕО-просування.

Команда – обличчя компанії

У компанії «Симетрія» цінують кожного співробітника і кожному виділили місце на сайті. Раніше це було реалізовано у вигляді окремих сторінок - одне фото, опис посади та кілька рядків про людину. Щоб уникнути таких напівпорожніх нудних сторінок, ми реалізували карусель із усіх членів команди з можливістю побачити більше інформації в попапі, додатково до цього ми привели всі фото в єдиний формат, структурували описи.

Наша команда

Карусель послуг

Оскільки основною метою сайту є знайомство потенційних клієнтів із можливими видами перевезення та отримання заявки, в окремих сторінках на кожну послугу не було потреби. Такі сторінки виглядали нудно, користувачі затримувалися на них не довше за кілька секунд, що негативно впливало на поведінкові фактори.

Міжнародні перевезення

Міжнародні перевезення

Ми доставляємо вантажі клієнтів:

 • - автотранспортом
 • - Залізницею
 • - морським транспортом
 • - авіатранспортом
Також організуємо відправку збірних вантажів, пропонуємо мультимодальні схеми доставки, вибираючи оптимальний варіант для Клієнта.

Міжнародні перевезення

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО РОСІЇ

Наша команда організує перевезення на всій території Російської Федерації: вагонні та контейнерні вантажоперевезення залізницею, автоперевезення, авіаперевезення.

Міжнародні перевезення

НЕГАБАРИТ І КРУПНОТОНА
ЖНІ ВАНТАЖИ

Ми маємо успішний досвід внутрішньоросійських та міжнародних перевезень негабаритних вантажів будь-якої складності: на автотранспортерах, на залізничних транспортерах та платформах, морськими суднами.

Міжнародні перевезення

ДОДАТКО
ВІ ПОСЛУГИ

Доставка Вашого вантажу за схемою «Двері – Двері», страхування вантажу, відстеження вантажу на всьому шляху.

Редизайн футера

У старому підвалі сайту розміщувалися адреси та контактні дані всіх філій різних міст, при цьому інформація відрізнялася по довжині і була розтягнута на весь екран. Ми оптимізували цей блок і вибудували потрібні дані по сітці, пішли від зайвих відступів та повторів.

Крім того, ми відмовилися від пошуку по сайту (результати видавалися на окремих порожніх сторінках), розбили на блоки інформацію про компанію (все було “суцільним полотном” тексту) та відключили зайві форми зворотного зв'язку (у кожного співробітника своя).

дизайн та графіка

#0060AD

Шрифт

Raleway bold

Raleway medium

#DA0F32

Заголовки Н1

40рх

#18364A

Текст

16 рх

#FFFFFF

Інтервал

24 px

#0060AD

#DA0F32

#18364A

#FFFFFF

Шрифт

Raleway bold

Raleway medium

Заголовки Н1

40рх

Текст

16 рх

Інтервал

24 px

Мобільна версія

Ми подбали про те, щоб мобільна версія сайту швидко завантажувалася та коректно відображалася на різних пристроях. Всі зайві елементи були відключені, всі необхідні адаптовані для економії мобільного трафіку та зручності користувачів.

Сподобався проект?

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами,
щоб обговорити проект

Замовити проект

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА