веб-студия Софт-Про
Мірланд
icon Тип проекту:

Корпоративний сайт

icon Термін реалізації:

45 днів

icon Рік проекту:

2017

icon Платформа:

WordPress

mk1
Про компанію

Компанія Мірланд створена дипломованими FIATA фахівцями в галузі транспортної логістики, які мають багаторічний досвід роботи у сфері морських, залізничних, автотранспортних та авіа перевезень. Компанія має бездоганну репутацію та співпрацює виключно з перевіреними та надійними партнерами на всіх континентах, що дозволяє забезпечити доставку будь-яких видів вантажів з будь-якої точки світу, надавати якісний сервіс на всьому протязі транспортування вантажу та задовольняти найвищі вимоги клієнтів.

Завдання

Завданням було створити простий функціональний сайт, у корпоративних кольорах, який даватиме клієнтам повну інформацію про всі послуги компанії та водночас привертатиме їхню увагу до сильних сторін та ідеології Мірланд.

Десктоп

Планшет

Телефон

asdas
asdas
asdas
Головна сторінка
asdads
Послуги
Розрахунок ставки
Форма для
відстеження вантажу
Про компанію
Членство у
міжнародних
асоціаціях
Проекти
Партнери
Контакти
Внутрішні сторінки
asdas

Кар*єра

asdas

Про нас

asdas

Послуга

asdas

Контакти

asdas

#00521f

#29416d

#ffffff

Шрифт

ROBOTO

Заголовки Н1

30рх

Текст

14рх

Інтервал

21px
qwe

Мобільна версія

Кількість мобільного трафіку для різних бізнесів з кожним днем зростає. Тому наша студія не просто створює мобільні версії сайту, ми дбаємо про те, щоб вся важлива інформація була подана красиво та зручно. Жодних зайвих плагінів та "важких" картинок, доречні кнопки та активні елементи, закріплені контакти та швидкий доступ до меню, "читальні" шрифти... Ми зробили все можливе, щоб клієнти компанії Meerland з першого екрану розуміли куди вони потрапили і що/де/як можуть знайти.

мобільна версія головної сторінки

lg2

Сподобався проект?

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами,
щоб обговорити проект

Замовити проект

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА