веб-студия Софт-Про
Логотип та фірмовий стиль Dominor
icon Тип проекту:

Фірмовий стиль

icon Термін реалізації:

14 днів

icon Рік проекту:

2019

icon Платформа:

Figma

Про DOMINOR

Домінор - транспортно-експедиторська компанія, яка організовує весь процес транспортування будь-якого вантажу в будь-яких напрямках! Контролює весь процес вантажоперевезення з метою забезпечення безперебійної та своєчасної доставки вантажу до пункту призначення.

Завдання

Завданням було розробити сучасний логотип, який міг би передати настрій компанії.

ddd ddd
ddd ddd ddd ddd
ddd ddd ddd ddd
Через терни до зірок або як ми знайшли потрібний логотип
logo
Перше, з чим ми визначилися, це шрифт, який ми вирішили використати в написанні самої назви. Motserrat на сьогодні визнаний одним із найвдаліших
logo
Далі треба було показати, що компанія займається вантажоперевезеннями. Але не хотілося вдаватися до банальних символів. Ми шукали більш вишукані рішення... А що, якщо взяти лише контур планети й прокласти маршрут? Здається надто таємниче...
logo
А можливо, варто створити концентричні кола, що символізуватиме якийсь пульс? Чи завжди на пульсі Вашого бізнесу?
А може, варто об'єднати ці два моменти? Додамо ще одну лінію і тепер це означає напрями на всі боки, до того ж їх перетин і кола, що характеризують пульс, об'єднуються в якийсь приціл, що означає точність ... точність у всьому, завжди і скрізь!
logo
Чому вибрано фіолетовий колір? Фіолетовий - символ аристократії та королівської влади, духовності та чаклунства. Подібно до червоного, фіолетовий колір викликає асоціації з силою і величчю, але діє при цьому набагато благородніше і спокійніше. Фіолетовий, як і синій, за своєю природою “холодний”, він не збуджує нервову систему, а від того і не є сильним мотиватором до дії. Проте цей колір успіху, мудрості та впевненості здатний викликати повагу у клієнтів.
Також було запропоновано інший варіант логотипу
Також у розробці був варіант, у якому буква “О” трансформувалася в маркери, таким чином символізуючи початок і кінець маршруту доставки.
lll
lll
lll
ddd ddd
ddd ddd
ddd
ddd
finger
ddd ddd
ddd ddd ddd finger
ddd ddd

Говорячи про дизайн і брендинг, у вас є 5 секунд, щоб справити враження. Всього 5 секунд, щоб зацікавити та затримати потенційного клієнта, заявити про себе.

Однією з головних сучасних вимог до візуального представлення бізнесу є вміння розповісти свою історію без слів. Правильні кольори та форми, неординарність та лаконічність, адаптивність та доречність.
Якщо у вас грамотний брендинг — у вас готові відповіді на всі питання: про стиль сайту, банерів, маркетингових матеріалів, виставкових стендів. Вам не потрібно щоразу думати про дизайн. Крім того, у моменти кризи частіше виживають сильні бренди – їх знають, їм вірять та їх купуватимуть.

На силу бренду та реакцію, яку він викликає впливають багато чинників. Зокрема, не тільки наявність якісної продукції, а й чітке позиціювання – відповіді на запитання “Хто ви?”, “Які у вас цінності?”, “Чому потрібно вибрати саме вас?”

 

З компанією

            швидка Доставка

                            Оптимізація витрат

                еконоМія коштів

                           Індивідуальний підхід

             договірНі відносини

       виконані зОбов’язанняя

       айкращий Результат

Ми постаралися врахувати всі ці моменти. Що скажете, у нас вийшло?

Сподобався проект?

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами,
щоб обговорити проект

Замовити проект

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА